Láska a děti

Je opravdu mnoho typů lásky. Pro někoho je největší láska, když někdo miluje muže a pro někoho zase největší láska je k dítěti. Já abych se přiznala, tak já dávám přednost takové lásce, která je mateřská. Mam syna, který byl opravdu vymodlené dítě. Nedokážu si představit, kdybych syna neměla, protože jsem před ním měla pět samovolných potratů, vůbec jsem nevěděla proč se mi to děje. Byla jsem na různých vyšetřeních, dva týdny jsem strávila v nemocnici a vůbec nechápu, proč se to stalo zrovna mě.

Toto je vážně pěkná láska.

Taky mě kvůli tomu opustili dva partneři, protože si mysleli, že vůbec nebudu moct mít děti. Tohle si myslel také lékař. Nicméně ale časem jsem se o to přestala zajímat a smířila jsem se s tím, že nebudu mít někdy děti. Tak se z ničeho nic stalo, že jsem otěhotněla. Můj nový přítel tomu nemohl ani věřit, protože jsem mu řekla, že asi nebudu moct mít někdy děti. Přítel byl o šest let starší než já. A už měl jedno dítě. Takže řekl, že mu to jen tak vadit nebude, protože už dítě má, což pro mě byla skvělá zpráva. Jeho dítěti bylo pět let a taky jsem si jeho dítko zamilovala.

I taková může být láska.

Už tehdy jsem cítila mateřskou lásku. A potom, když se mi narodil vymodlený syn, tak jsem byla blahem bez sebe. To je taková ta největší láska, kterou jsem kdy pocítila. Mateřská láska je pro mě to největší potěšení a nejkrásnější láska a cit, který jsem kdy v životě poznala a věřím tomu, že už lepší lásku ani nezažiji. A jak jste na tom vy? Jakou lásku preferujete vy? Tedy nemyslím to, že byste dávali opravdu přednost před nějakým druhem lásky. Takže si myslím, že opravdu každý člověk má tyto hranice lásky nastavené úplně jinak. Ale to záleží na každém. Já to mám tak, že jsem vlastně pět let sama, takže je pro mě vážně nejdůležitější syn. Bohužel vztah mi nevyšel, ale to nevadí. Jsem nesmírně šťastná, že mám malého syna oba si moc dobře rozumíme.