Láska je krásná cit

Co pro vás vůbec znamená láska? Znamená pro vás hodně? Já abych pravdu řekla, tak já osobně bych bez lásky vůbec být nemohla. Láska je pro mě opravdu hodně důležitá a myslím si, že láska k lidem taky do života přináší klid a pohodu. Jenom si představte, kdyby se třeba nikoho neměli, kdo by vás měl rád nebo kdo by vás třeba pohladil. Myslím se, že každého člověka by to velice zamrzelo, kdyby neměl někoho blízkého, ke kterému by se mohl přitulit anebo taky se na něj obrátit v případě nouze. Já znám jednu paní, která je už opravdu hodně dlouho sama.

Láska je pěkný cit.

Nemá vůbec žádné děti, takže potom logicky nemá ani žádná vnoučata, která by za ní jezdila na návštěvu nebo která by se o ní potom nejvyšším případě starala. A paní je už skoro sedmdesát let a vždycky když se s ní bavím, tak mi říká, že toho opravdu hodně lituje, že si nepořídila žádné děti. A taky vůbec nepoznala, co to znamená mateřská láska. Já paní sice chápu, protože já sama mám dvě děti a opravdu si nedokážu představit život, že bych neměla malé děti. Mě to opravdu hodně baví. Tedy samozřejmě když opomenu ty porodní bolesti nebo těhotenské nevolnosti, tak potom ke konci porodu už to opravdu perfektní je.

Láska má mnoho podob.

A já mám nejraději mateřskou láskou, která je naprosto bezpodmínečná, samozřejmě jsem ale taky zamilovaná do svého partnera, se kterým mám své dvě krásné děti. Přítele opravdu hodně miluji a musím uznat, že jsem si asi lépe taky vybrat nemohla, protože můj přítel je hodně pracovitý muž, se kterým je mi dobře a je to taky navíc perfektní otec. Jsem ráda, že vlastně s celou rodinou se máme skvěle a máme se všichni rádi a ctíme se se jako velká rodina. Jsou totiž taky rodiny, kde to bohužel vře a taky se tam bohužel hodně často hádají. Mě by to hodně mrzelo a vadilo by mi to, jsem hodně citlivý člověk, takže mám moc ráda klid, lásku a taky pohodu.