Pronájem auta na ruzyňském letišti

Pronajmout si osobní auto je velice snadné a poměrně běžné. Lidé si půjčují auta z různých důvodů, například se bez auta neobejdou kvůli zaměstnání a mají-li vůz dočasně odstavený v servisu, půjčovna aut v Praze je v tomto případě výhodný partner. Dalším důvodem pronájmů jsou výlety a dovolenkové pobyty těch zájemců, kteří osobní auta nemají, a rádi by svůj volný čas trávili v soukromí a nebyli závislí na hromadné dopravě. Jistě vám nemusíme předesílat, jaká úskalí cestování vlakem či autobusem obnáší, a jaké peripetie si mnohdy užijete s jízdními řády nebo s přeplněnými autobusovými linkami či vlakovými kupé. Podstatné je, že možnost pronájmu auta existuje, a že také existuje možnost zajistit vám jej přímo na letišti v Praze.

jízda autem

Pražské letiště má jednu podstatnou výhodu vůči hlavnímu městu a některý přilehlým oblastem Prahy, a sice nachází se na náhorní plošině s poměrně pěkným výhledem do krajiny, takže odtud můžete (od Tuchoměřic) pozorovat nejen přistávající letadla, ale i malebné vrcholky Českého středohoří. Můžete se za nimi vypravit na výlet, ale z pražského letiště je výhodné spojení i jinam, např. k Máchovu jezeru, k řece Berounce a na hrad Karlštejn a Křivoklát, k hradu Kokořín, do Českého ráje, anebo zamířit naopak na jih, směrem na Tábor a České Budějovice.

výlet autem k vodě

Chcete-li se odtud rozjet libovolným směrem, nebudete mít snadné rozhodování, kam se vydat, protože všechny výše vyjmenovaná místa vám nabízí nesmírně atraktivní zážitky, ovšem vy nemůžete být na deseti místech současně. Jste-li velcí cestovatelé a máte-li rádi dobrodružství a krásné zážitky, musíte si svůj plán tras upravit a případně rozdělit do více dnů. Jistou možností je také pronájem vozu na delší dobu a dovolená formou hvězdicového zájezdu, který pořádají některé cestovní kanceláře zájezdovými autobusy.