Ceny pro všechny

Jistě znáte ten pocit, když jedete někam na výlet a jdete potom někam na oběd anebo na večeři. Samozřejmě, že vás bude zajímat taky ceník Autoskolaholesovice. Možná někoho více zajímá ceník než samotné jídlo, protože někdo nemá peníze navíc, tak ho zajímají hlavně peníze, které utratí a ušetří. Já sama jsem na tom opravdu podobně. Protože když jsem ještě chodila do školy, tak mně samozřejmě nejvíce zajímaly peníze. Zajímalo mě, kolik, co stojí, aby mi ještě zbyly nějaké peníze třeba například na zábavu. A je úplně normální, že teenager přemýšlí úplně jinak než už normálně pracující dospělý člověk, protože dospělí pracující člověk už má více peněz, než kdejaký teenager anebo dospívající dítě.

Ceny hodně sleduji.

Tak jsem si řekla, že i tak raději budu šetřit. Dnešní doba je složitá a všechno je drahé. Tak jsem si řekla, že budu hledět hlavně na cenu, abych ušetřila nějaké peníze. Chci totiž dětem příští rok dopřát dovolenou u moře, takže u mě šetření a sledování cen na prvním místě. Mám tři děti, takže je logické, že chci dětem dopřávat stále to nejlepší.

Slevy uvítá každý.

Ale i tak přes těžkou dobu stále často jezdíme na různé výlety. Sice ne už dvakrát měsíčně jako dříve, ale jednou měsíčně si nějaký pěkný výlet dopřejeme. A vždycky si to završíme nějakým obědem, takže se dívám hlavně na ceník. Musím ale uznat, že ceníky jsou opravdu vysoké. Už za obyčejný řízek s bramborami třeba dám sto padesát korun a podle mě to je drahé. Ještě donedávna jsme si to tam dávali za devadesát korun. A když jdeme v pěti lidech takhle někam na výlet, tak je to třeba pět set korun navíc. Ale nedá se nic dělat, protože nějaký výlet dětem prostě dopřát musíme. Jinak by to nebylo ono. Já sama jsem jako dítě neměla žádné výlety a musím se přiznat, že mi to opravdu moc chybělo. Takže v dnešní době si to doháním, abych taky měla nějaké pěkné zážitky s mými dětmi.