Párty ve stylu retro na horách s poslechem soudobé hudby


Máte rádi lyžování a pořádáte alespoň občas s vašimi přáteli týdenní dovolenou, kdy si pronajmete celou horskou chalupu jen pro sebe? Je to výhodné zejména v tom, že tu máte bezpečné zázemí a hlavně soukromí, kde vás nikdo neruší, a kde také nikoho nerušíte ani vy. V zásadě nevadí ani vyšší míra hluku, pokud se tu rozhodnete ve večerních hodinách uspořádat retro párty, pochopitelně musíte brát ohled na ostatní objekty v sousedství, aby hluk nepronikal ven v příliš silné intenzitě.

poslechová sluchátka

Když se na horách vydaří počasí, a dopřejete si lyžování se slunečními paprsky na prachovém sněhu, je to nádherná pohádka, kterou můžete zakončit večerním posezením u čaje nebo u kávy. Tehdy přijde vhod hudební produkce, na níž se všichni shodnete, a ta může odpovídat retro stylu hudby konce dvacátého století. Mnoho lidí se totiž domnívá, že tehdejší hudební skvosty patří k tomu nejlepšímu, co kdy lidé na hudebním poli kdy vytvořili, a odmítají většinu moderních skladeb, z nichž mnohé jsou plné melancholie, deziluzí, nebo přehnané agresivity. Hudba sedmdesátých, osmdesátých a devadesátých let vynikala zejména dokonalou harmonií, zvukovým souladem a dobrou náladou, která doslova čišela z kapely na pódiu.

poslech hudby

Hudbu si stáhněte již doma

Výhodou tohoto postupu je, že si můžete v poklidu, ještě před dovolenou, připravit své vlastní seznamy skladeb v pohodlí domova, a na horách je pak již pouze nabídnete ostatním k poslechu, aniž byste se tímto postupem zdržovali. Mohli byste k tomu využít stahovací software Soundcloud downloader 320 Stahuj videa pro stažení hudby MP3 v nejvyšší možné kvalitě, anebo si můžete připravit videoklipy a stáhnout je YouTube downloaderem přímo z této sociální sítě. Hudbu pak nabídnete buď k přímému poslechu, anebo formou video diskotéky, třeba prostřednictvím projektoru a projekčního plátna.