Google oblast

Pokud se řadíte mezi ty, které baví počítač a taky práce na počítači, tak by vás jistě bavily třeba různé designérské práce na počítači. Protože můj bratr tohle dělá velmi rád. Můj bratr navrhuje například taky internetové stránky anebo píše různé články pro firmy, když si vyžádají jeho služby. Můj bratr studoval takovou školu, která programuje a taky se zajímá hlavně o informatiku. Můj bratr už od malička měl rád takové věci, které se týkají hlavně čísel a taky se u toho musí dobře přemýšlet. Proto byl navíc taky hodně kreativní, takže se mu práce designéra v oblasti informatiky a grafiky taky moc hodila. Opravdu na střední škole v informatice byl nejlepší.

Všechno je skoro digitalizované. Doba jde dopředu.

Měl skvělé známky a já si říkám, že v našem městě by byl asi nejlepší nebýt souseda, který učil na střední škole informatiku. Bratr dokonce už ve svých dvanácti letech dokázal naprogramovat různé počítačové programy a další věci, že i dospělý člověk by s tím měl možná někdy problémy. Takže jak už asi víte, tak bratr vysokou školu informatiky zvládl úplně v pohodě a patřil mezi nejlepší studenty.

Svět online je zábavný.

Myslím si, že bratr bude úspěšný ve všem, co se bude týkat například SEO optimalizace pro Google a SEO wordpress. Jistě znáte, co to znamená SEO optimalizace pro Google. Já vím, že Google je tak rozšířený, že ho ani netřeba představovat. Ale když tomu přidáme SEO optimalizace pro Google, tak jistě budete vědět, o co se jedná, když si všechno vyhledáte v prohlížeči. Můj bratr tohle ví a myslím si, že by vás tohle dokázal perfektně naučit. On se totiž rozhodl, že po studiu nebude jenom navrhovat programy pro SEO (optimalizace) pro Google, anebo SEO pro WordPress, ale taky si udělá vlastní kurz informatiky, kterému bude šéfovat jedině on. A co vy? Navštívili byste takový jeho kurz? Nebo jste již mistři tohoto řemesla?