Novostavba za skvělou cenu

Výstavba domu není snadný úkol. Kdo si chce postavit dům, ten asi tuší, že to nebude záležitost na pár týdnů, ale klidně i na několik let. Na délku výstavby má vliv několik faktorů. Jedním z nich je financování, protože pokud chcete hypotéku, musíte mít část peněz naspořených, a to může být pro někoho problém. Dalším háčkem může být pozemek. I přes vysoké ceny jsou pozemky těžko k sehnání, a vy ho tak můžete shánět klidně i řadu měsíců až let. V neposlední řadě si musíte ujasnit, jestli budete chtít stavět svépomocí, nebo jestli si dům necháte postavit.

klíč od domu

Svépomoc je levnější, ale…
Mnoho lidí si troufne dům postavit svépomocí. Mají třeba kamarády řemeslníky, kteří jim pomůžou, a nebo jsou sami například zedníci. Do stavby svépomocí se pouští i lidé, kteří i stavbě neví zhola nic, a jedou metodou pokus-omyl. To vás ale může přijít pěkně draho, pokud si na domě něco pokazíte. A navíc budete těžko hledat někoho, kdo to po vás opraví.

Pokud si opravdu nejste jistí, je lepší si nechat dům postavit. Ideální varianta je postavit si dům na klíč. Chcete stavět dům u hlavního města? enerdomy.cz staví rodinné domy v Praze a okolí, a to právě na klíč. Vybrat si můžete mezi dřevostavbou a zděným domem, a ani u jedné varianty nebudete litovat. Stavba na klíč má jednu obrovskou výhodu. Tou je fakt, že že si vyberete dům z katalogu, a už jen čekáte na klíče od domu.

stavba domu

Musíte dbát na to, abyste si vybrali opravdu spolehlivou stavební firmu. Stavba domu je finančně náročná záležitost, a proto je dobré vědět předem, komu svěřujete svoje peníze. Hledejte vždy recenze od klientů, a to na celém internetu. Díky tomu se vyhnete problémům a zklamání, protože ne všechny firmy jednají fér. enerdomy.cz nabízí celý katalog rodinných domů. Staví bungalovy, jejichž projekty pochází z jejich dílny. Tady budete mít jistotu, že se za pár měsíců budete stěhovat.