Kočárkovina nejen na tašky

Tvoření je velmi široký pojem a každý si pod ním může představit něco jiného – pro někoho je to malování, kreslení, pro jiného tvorba věnců nebo třeba vytváření šperků. My se snažíme vyjít vstříc nejrůznějším odvětvím tvoření, a zahrnuli jsme do sortimentu kompletní textilní galanterii – těšit se můžete na nejrůznější pruženky, textilní ucha, průvleky, krásné dřevěné korálky a mnoho dalšího; látky, korálky, komponenty pro tvorbu bižuterie, ale i hotové kousky. Nechybí ani módní doplňky, případně potřeby k jejich vytvoření. Soustředíme se rovněž na obaly a vybavení – můžete si u nás objednat různé lepicí pásky, celofánové fólie, kartonové krabice nejrůznějších rozměrů, popřípadě v praktických sadách, nabízíme také balicí papír od bílé barvy až po přírodní vzhled. Chybět samozřejmě nesmí ani bublinkové obálky, které jsou ideální na odesílání výrobků, ať už je prodáváte nebo posíláte svým blízkým.

praktická taška

V kategorii látek najdou švadlenky nejrůznější typy látek. V současné době je velmi populární polar fleece, který je velmi příjemný na dotek, skvěle vypadá a ještě lépe zahřeje, a je tedy vhodný na tepláky, mikiny, ale i čepice nebo nákrčníky. Nabízíme ale celou škálu látek, od bavlněných pláten s rozmanitými vzory, přes micropeach (jedná se o pevnou, nepružnou a velmi odolnou látku, která rychle schne, je lehká a vhodná na sukně, lehké bundy či kalhoty), k dispozici jsou také hezké panely na dětské čepice – stačí tedy vystřihnout a sešít, nemusíte se zdržovat s přenášením střihu na látku, vše je již připraveno.

Mnoho barev

Co když ale nechcete šít oblečení, ale zároveň byste se rádi pustili do něčeho praktického? Co byste řekli třeba na tašku? V našem sortimentu se nachází také kočárkovina, která je na šití tašek ideální. Jedná se o odolný materiál, který hodně unese, snadno se při zašpinění čistí a ještě skvěle vypadá. Jedná se rovněž o nepružný materiál, který může mít na spodní straně zátěr a tím pádem se stává i voděodpudivým.