Je to opravdu láska?

Láska jako taková je velmi zajímavý pojem a každý ho vnímá úplně jinak. Láska může být hlavně ke komukoliv a také k čemukoliv, ale to, že si někdo představí lásku jako lásku k partnerovi je úplně jedno, protože každý si pod tímto pojmem představíme něco nebo někoho jiného. Někdo celý život lásku ani nepotkal, ale to musí být velmi smutný člověk, který nenašel smysl života. Protože láska je právě smysl života. A je jedno, že milujeme nějakou věc nebo nějaké zvíře či člověka, jde hlavně o to, že jsme schopni milovat něco jiného než sebe. To je ta láska, kterou by měl každý potkat a pocítit, protože jedině tak si uvědomíme, že jsme tu vlastně jen z jediného důvodu, a to je právě ta láska. Je to krásný pocit, ale mnohdy bolí, když něco není podle nás a my i přesto toho člověka milujeme a bolí nás od něj odejít. Pokud ale už tak přemýšlíme nad odchodem, tak to udělejme. Jinak bychom nad odchodem ani nepřemýšleli, už to je důkaz toho, že to chceme. I když to třeba bude velmi těžké.

láska

Někdy se také stane, že vztah už není to, co to bývalo a nemá to ty grády. Dříve jste ale byli zamilovaní a vše druhá polovička také, nyní jste v lásce, což je něco zas jiného. Není to nic méněcenného, ba naopak je to něco mnohem víc, než je zamilovanost. Je to něco hlubšího, ale mnohdy ty hlubší věci na povrchu nevypadají tak lákavě. Už to není tak nádherná zamilovanost, ale musíte si uvědomit, že zamilovanost netrvá věčně v žádném vztahu a toto samé byste zažili i s někým jiným. Nemůžete se rozcházet, pokud už necítíte zamilovanost.

srdce

Někdy si říkáte, jestli to je vůbec láska. A my vám na to dáme takový trik, jak vůbec poznat, jestli se o lásku jedná nebo ne. Když si vy sami někdy říkáte, že jste opravdu vděční za danou osobu, tak nám věřte, že to láska je. Protože už to je ten důkaz, že je to láska, alespoň z vaší strany. Nejhorší ale je, že nepoznáte, jestli to tak cítí ta druhá osoba. Pokud ale alespoň trochu ano, tak nám věřte, že vám to dá nějakým způsobem najevo.