Důležité léky

Přeprava léků je vždycky opravdu hodně náročná. Protože musíte mít připravenou dodávku tak, aby všechno bylo bezpečné a aby se třeba lékům nic nestalo, protože léky nejsou pouze takové, že jsou ve formě pilulek a různých tvrdých skupenství. Léky jsou taky takové, že jsou třeba tekuté a jsou například třeba taky v mističkách a nebo lahvičkách. Já si pamatuji, že na bolest jsem vždycky brala nějaké léky a taky byly v lahvičce. A to protože trpím opravdu hodně na migrény. Pamatuji si, když mě migrénu diagnostikovali poprvé asi v šestnácti letech. Byla jsem z toho v šoku. Zaprvé jsem vůbec nevěděla, co to vůbec znamená.

Někdo bere léky pravidelně.

Potom jsem si tedy doma na internetu všechno zjišťovala. Sice mi to paní doktorka nějak vysvětlovala, ale vůbec jsem si nedokázala představit, že já bych zrovna trpěla nějakou migrénou. Později jsem se dozvěděla, že migrénou trpí taky moje máma a taky moje babička. Takže bych to snad měla zděděné? Vůbec nevím, že by se migréna někdy dědila. Nicméně to nemění ale nic na tom, že musím brát takové kapky, které jsou silné a opravdu mi pomohou od bolesti. Takže si Myslím, že přeprava léků je opravdu hodně důležitá. A přepravy léků jsou zodpovědná a náročná práce pro všechny.

Podání léků injekcí.

Nebýt toho, tak bych možná ani neměla svůj lék na migrénu. A myslím si, že kdybych neměla své léky, tak bych se bolestí asi zbláznila. A jsem ráda, že třeba přepravu léků kdysi dělal můj kamarád. Ono ho to bavilo a říkal, že tuto práci přepravu lak dělal kvůli tomu, že pomáhal lidem a že taky mohl řídit dodávku. On je totiž velký milovník řízení, takže práce, kde se řídí je pro něj naprosto výhodná a dokonalá. A vy berete nějaké léky, bez kterých nemůžete žít? Já zatím beru stále na bolest hlavy, ale doufám, že už to brzy skončí. Ale přeprava léků stále musí být perfektní a včasná, aby se k lidem léky dostaly včas. To je taky účel.