Člen rodiny

Jsem opravdu velká milovnice psů. Celý život jsem vždycky si přála mít doma nějakého psa. Jenomže s rodinou jsme bydleli v malém dvoupokojovém bytě, takže si dokážete představit, že dvoupokojový byt pro čtyři členy rodiny je opravdu hodně malý. Moji rodiče tam nechtěli mít žádné zvíře natož psa. Prý pes byl úplné tabu. Nakonec, když potom moje sestra vyrostla z batolecích let a byla už dítě, tak ji rodiče nakonec pořídili malého králíka. Já jsem stále byla nešťastná z toho, že jsem chtěla psa a opravdu jsem byla zamilovaná do plemena Akita Inu.

Jsem psí milovník.

Říkala jsem si, že to jsou opravdu krásní pejsci, kteří vypadají jako medvídci. Taky jsem sledovala webovou stránku kenichiai.com, kde jsem viděla opravdu krásné obrázky těchto plemen a říkala jsem si, že až budu bydlet konečně ve vlastním domě anebo větším bytě, tak si štěňátko Akita Inu samozřejmě pořídím. Japonský pes Akita Inu je opravdu krásný pes, který je inteligentní a bude vám opravdu oddaný svou psí povahou. Akita-inu je japonský pes a podle toho taky tak se chová. Takže to znamená, že je čilý a živý a taky hodně temperamentní a má rád pohyb. Samozřejmě, že takové štěňátko pejska akita-inu vybírejte pouze z ověřeného chovu.

Akita Inu je krásný pes.

Hlavně, aby měl pejsek průkaz původu nebo tak zvaně PP, nikdy nechtějte štěňátko, které nemá průkaz původu, protože nikdy vůbec nevíte, z jakého prostředí toto štěně vypadá. Vždycky chtějte vidět taky oba rodiče a chtějte vidět to, kde vaše štěně se narodilo a kde vyrůstalo. Pokud vám to majitel nebude chtít ukázat, tak tady bych zpozorněla, protože by tady bylo něco podezřelého. A mnoho lidí chce taky mít doma psího miláčka, například akita-inu je opravdu krásný roztomilý pes, který se skvěle hodí do každé rodiny, která v srdci ještě místo pro psího miláčka. A jaká plemena psů se líbí nejvíce vám? máte rádi větší nebo menší plemena? Všechno má své pro a proti, záleží jenom na vás, co se vám líbí.