Užívat si za každého počasí


Schovat se někde před deštěm nebo před nějakou další nepřízní počasí, nemusí být v každé zahradě jednoduché. Proto je dobré při její rekonstrukci nebo při jejím budování myslet na to, kde bychom případně mohli trávit chvilky s kávou, když už nám dojdou nervy na pekelně horkých paprscích letního slunce. Nebo kde si dáme stůl a budeme tam pohodlně s rodinou obědvat a užívat si konverzace. Nechte si udělat zahradní altán dřevěný!

altan

Dřevo je krásný materiál, který v zeleni působí velice přirozeně a příjemně. Ideální je si postavit takovou pergolu, která má i zastřešení, aby vás případně ochránila i před nečekaným deštěm. Hodit se vám to bude o to více, pokud například v tomto přístřešku plánujete věšet i prádlo, protože to je také velice praktické. Nemusíte být šetřivými jedinci a pokud vám to vaše prostory zahrady dovolí, můžete si zde nechat zbudovat až tak velký přístřešek, že si v něm budete moci udělat venkovní kuchyň a třeba se najde místo i na nějakou tu menší pohovku. To bude báječné, až si zde v létě po obědě schrupnete a budete jen poslouchat děti, jak si hrají nebo jak se rochní v jejich bazénku. A do toho vám vaše žena bude přinášet kávu pro vzpruhu a vy se poté oddáte zase pokračovat v pletí záhonů. Odpočinek je opravdu důležitý, udělejte si takové místo v oáze zeleně a nebudete rozhodně litovat.

pristresek

Můžete si tento přístřešek smontovat sami nebo si na to povolat odborníky, jako jsou například ti z firmy Pergoly Trutnov s.r.o. Podívejte se na jejich nabídku, třeba vás okouzlí i sortiment, který mají pro malé děti. Všechno k sobě bude pasovat a bude se k sobě hodit. Teď ještě není úplná sezóna, proto máte více času na vybírání. Vybírejte dobře. Můžete využít i jejich nabídky pergol, které jsou instalovány přímo ke zdi domu, takže můžete mít krásnou terasu, kde se odehrají ty nejhezčí zážitky.

RubrikyNezařazené