Tradingem můžeme vydělávat

Snadno dostupný

Co potřebujeme k tomu, abychom mohli obchodovat na internetu? Základem je rozhodně internetové připojení, protože to je prostředek, který nás dostane do světa tradingu. Samozřejmě dále je vhodný bankovní účet, abychom mohli snadno manipulovat s penězi. Měli byste pamatovat také na to, že se jedná o vlastní výdělečnou činnost, takže je potřeba řídit se patřičnými zákony, kam patří například placení daní, aby vše bylo legální.

vývoj grafu

Hned na začátku je nutné zmínit to, že přes noc se nestaneme obchodníkem, který bude vydělávat desítky tisíc měsíčně. Je totiž potřeba zjistit si, jak burza funguje, a hlavně naučit se, jak provádět analýzu trhu a následný obchod, aby skončil v plusu. Metod je vice, přičemž záleží také na tom, kolik chceme tradingu věnovat času. Samotné učení a zdokonalování obchodování je opravdu běh na dlouhou trať. Nejprve zkoušejte přes Demo účet a až potom se přesuňte na reálné peníze.

Buďte ostražití

Na internetu proběhlo dost reklam, které přes obchodování slibují vysoký výdělek za krátkou dobu. Ač je to lákavá nabídka, tak jí rozhodně nevěřte, protože takto by každý mohl být bohatý. Tyto reklamy můžou být spojené s projektem IM Academy, přičemž je to typ marketingu, kdy člen osloví další lidi, aby se komunita rozrůstala. Udávaným cílem tohoto projektu je to, aby otevřel svět obchodování široké veřejnosti a ta přes něj mohla vydělávat.

trh Forex

Problém je v tom, že pro vstup do tohoto projektu musím měsíčně platit kolem 5 000 Kč, což není rozhodně málo a tím se nám otevřou výukové materiály, přičemž něco takového jde na internetu dohledat i zdarma. Takže lidé zde vlastně vydělávají hlavně tak, že přivádí nové členy. Samotná Česká národní banka na tento projekt vydala varování, a proto je lepší se mu obloukem vyhnout, protože jsou lepší možnosti, jak se učit trading.

RubrikyNezařazené