Stěhujeme se a balíme věci do krabic

Bublinková fólie 2pack.cz je v současné době prozatím nepřekonaný balicí materiál. Vaši přízeň si získá zejména svou univerzalitou, lehkostí, zdravotní způsobilostí i pro balení potravin a dětských hraček a mimo jiné i velmi nízkou cenou a dlouhou životností. Fólii s bublinkami můžete využít vícekrát, můžete ji použít pro zakrytí nábytku při malování, hodí se vám při kempování nebo při různých kutilských pracích v domácnosti. Ovšem nezastupitelné místo má při balení předmětů do krabic před stěhováním.

bublinková fólie

Neobávejte se do ní zabalit i sklo, keramiku a porcelán

Jakmile při stěhování dojde na balení skla a porcelánu, obvykle zpozorníme a snažíme se postupovat s větší opatrností, než při balení knih. Možná, že vás v této souvislosti napadne, že k zabalení talířů a sklenic bude nutné pořídit nějaký speciální měkký textil, molitan, polystyren či něco podobného, ale na to klidně zapomeňte, protože bublinková fólie je pro tyto předměty naprosto ideální. Prokládejte talíře dvěma vrstvami fólie a sklenice zabalte do fólie každou zvlášť, aby vnější plášť opět tvořily alespoň dvě vrstvy fólie s bublinkami. Tímto způsobem převezete bezpečně na velmi dlouhou vzdálenost i extrémně křehké předměty.

bublinky ve fólii

Ideální na pokojové rostliny

Pokojovým rostlinám hrozí při stěhování několik problematických jevů. Za prvé nesmí přijít na přímé slunce, což není problém zajistit. Za druhé nesmí zmrznout a měli byste je stěhovat při teplotách nad nulou, ovšem pokud předpověď přece jen predikuje slabý mrazík, fólie s bublinkami perfektně poslouží jako izolační vrstva a zabrání těm největším škodám. Rozhodně není dobrý nápad stěhovat rostliny jen tak, volně položené v krabici.

Za třetí byste měli chránit nejen rostliny, ale i jejich květináče před rozbitím, a k tomu je opět bublinková fólie optimální pomocník. Dejte si tu práci a každý květináč zabalte do fólie zvlášť, tím pádem se při stěhování mohou i navzájem dotýkat a nehrozí jejich rozbití.