Písek pro děti

Co byste řekli na to, kdybyste dětem na zahradu pořídili pískoviště pro děti? Podle mého názoru je to naprosto ideální. Ovšem ale taky si musíte dát pozor na tom, jaký písek máte. Protože si pamatuji, jak můj soused pro své dvě děti kupoval písek na pískoviště. A potom byl docela ve velkém šoku, když tam potom v tom písku našel taky nějaké větší kamení a různý bordel, který do dětského písku patřit rozhodně nemá. Protože soused totiž chtěl ušetřit, a tak dal takový ten písek, který jeho známému zbyl ze stavby. Pro mě to je naprosto nehorázné a taky nelogické. Dát dítěti už nějaký špatný anebo použitý písek? Tak to znít hrozně, to absolutně ne.

Děti jsou rády v kolektivu.

Takže já si myslím, že je naprosto ideální a vhodné, aby dítě na pískovišti mělo svůj dětský písek, kdy si může bezpečně hrát. Taky tady člověk musí dbát na to, aby písek nebyl samozřejmě závadný. A co ještě doporučuji, tak pískoviště pro děti, aby mělo nějakou střechu či poklop, kam se taky nemohu dostat nějaká zvířata. Řekněme si to upřímně. Jsou bohužel kočky, co chodí na záchod tam, kde si můžou hrabat.

Stavíte hrady z písku?

A to je právě úplně ideální pískoviště pro děti. My máme taky sice kočku, ale ta má svůj záchodek. A právě taky mohu potvrdit, že ta kočičí výstelka je taková podobná tomu písku, který je v pískovišti pro děti. Takže doporučuji, aby vaše pískoviště pro děti mělo taky nějakou střechu, kterou se dá pískoviště zakrýt, když si tam třeba nebudou hrát děti. Takhle samozřejmě udržíte pískoviště v čistotě a nebude tam žádný bordel. Navíc je taky stříška na pískoviště vhodná v tom, že když prší, tak potom nemáte z pískoviště nějaké bláto. Myslím si, že dodržovat hygienu na dětském pískovišti je naprosto nutné. Přece chceme, aby naše děti byly zdravé a ne aby si kvůli hře na písku zničily zdraví. Takže pískoviště pro děti Detskahriste.cz vždy zakrývejte.