Dámský komfort

Pozor, pozor! Čtěte pozorně, ale jenom slečny a dámy. Chtěla bych vám představit tyhle úžasné menstruační kalhotky s klasickým střihem. Napíšeme si výhody, nevýhody, recenze, kvalitu a jak se o tyhle kalhotky starat, protože nejsou úplně stejné jako klasické. Takže menstruační kalhotky nejsou jenom s klasickým střihem jejich více, ale tyhle mi přijdou, že by se hodily každému do šuplíku, že dámy? Menstruační kalhotky s klasickým střihem obsahují nízký pas a slouží jako náhrada za vložku či tampón. A tyhle kalhotky jsou skvělé v tom, že pokud s nimi nemáte žádnou zkušenost, https://www.emimino.cz/diskuse/zkusenost-s-eshopem-wish-205532/ tak tyhle jsou ty pravý. Tyhle kalhotky pojmou až 10 ml tekutin a jsou vyrobené ze 100 % bavlny. Tyhle kalhotky mají dvě kapičky, takže pro slabou a střední menstruaci. Jestli trpíte silnou menstruaci doporučuji kalhotky, který mají čtyři kapičky, abyste měly jistotu, že se nezašpiníte.

KALIŠEK

Když jsem se po prvé dozvěděla, že něco takového existuje, tak mi to přišlo nechutné, ale pak jsem si našla různá videa, články o kalhotkách a jaké jsou plusy a mínusy. Když jsem si je poprvé koupila, tak jsem si musela dokoupit druhé, abych měla na střídání. Ale doporučuji pro jistotu dvoje či čtvery. Myslela jsem si, že se v kalhotkách budu cítit jako v plíně, anebo cítit vložku či strach z toho, že se zašpiním a všechno bylo opak. Cítím se v nich svobodně a nemám strach, protože jím na 100 % věřím. A asi jsem závislá, ale má jich několik doma a pro jistotu nosím i v kabelce. Tyhle kalhotky se nabízí v různých velikostí a barvách.

KOMFORT

Velikosti – XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Barvy – černá, růžová a bílá

A pokud si objednáte dvoje či více kusů, tak získáváte 30% slevu, tak neváhejte a udělejte si radost a dopřejte si nejlepší komfort v bavlnce. Doba dodání je 1 až 3 pracovní dny a důležitá informace, že značka kalhotek MyFemini je ČESKÁ ZNAČKA! Ráda bych vám to tady vše vypsala, které druhy ještě nabízejí či střihy, ale mají tam toho tolik, že vám doporučím stránku navštívit.