Co je to mikromagie?

Mikromagii praktikují kouzelníci po celém světě. Hodně se jí věnují začínající kouzelníci, ale i profesionálové, kteří mají za sebou třeba roky praxe. Mikromagie je totiž pro diváky velmi přitažlivá v tom, že mají opravdu pocit, že se stali součástí dění a mohou kouzla sledovat z těsné blízkosti. Tím, že ani z takové blízkosti nedokážou odhalit, jaké triky používá, v nich vzbuzuje pocit, že sledují opravdová kouzla.

mikromagie

Ve světě se často tito triky používají i v rámci pouliční magie , která u nás není tak běžná. Na YouTube mají taková videa i několik miliónu shlédnutí, což svědčí o tom, jak moc je tento druh magie mezi lidmi oblíbený.

Při mikromagii se uplatňuje zásada, že ruce musejí být rychlejší než oči. Není to lehké odvětví magie, jelikož zde není prostor pro žádnou chybu. Představení mikromagie se odehrává v těsné blízkosti diváku, kteří na vše vidí z těsné blízkosti. Kouzelníci obvykle kouzlí na stole, kde divák sedí, nebo i ve stoje, vedle diváka. Pokud se mikromagie odehrává v televizi, kouzelníkovi ruce zabírá detailně kamera a přenáší obraz na velké plátno.

karty

Kouzelníci při této magii používají pomůcky jako karty, mince, provázky, bankovky a podobně. Fantazii se samozřejmě meze nekladou, proto si každý kouzelník přizpůsobuje svoje představení dle sebe a dle toho, jaké triky předvádí. Magie se neustále vyvíjí, kouzelníci zkouší nové triky, nová kouzla, a to i v odvětví mikromagie.

Mikromagie je pro způsob představení velmi oblíbenou zábavou na různé akce, jako jsou firemní či vánoční večírky, svatby, oslavy narozenin a podobně. Pokud si přejete mít takovou zábavu i na svém vlastním večírku, můžete si objednat svého kouzelníka, který pro vás připraví nezapomenutelnou show. Mikromagie Vaskouzelnik bude velmi příjemným osvěžením vašeho večírku a všichni zúčastnění jistě ocení tuto skvělou a originální zábavu.

RubrikyNezařazené